Game Planet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Game Planet

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Wings 3D Temel Dersler || Wings 3D Hakkında Hiçbirşey Bilmeyenler İçin

YazarMesaj
radicalife
Admin
Admin
radicalife

Wings 3D Temel Dersler || Wings 3D Hakkında Hiçbirşey Bilmeyenler İçin Empty
MesajKonu: Wings 3D Temel Dersler || Wings 3D Hakkında Hiçbirşey Bilmeyenler İçin   Wings 3D Temel Dersler || Wings 3D Hakkında Hiçbirşey Bilmeyenler İçin I_icon_minitimeÇarş. Şub. 24, 2010 11:45 am

Merhaba arkadaşlar, forumda birçok kişi modellemeye başlamak istiyor fakat derslerden birşey anlayamıyor çünkü Wings 3D'ye odaklanamıyor. Ne kadar harika yapılan modeller olursa olsun ayarların işlevlerini bilmedikçe kendi stillerinde model yapamıyorlar. İşte, onları düşündüm ve Wings 3D hakkında hiçbirşey bilmeyenler için temel dersler hazırladım. Bu derslerin içinde yüzey seçimi ve görevleri, ayarların işlevleri var. Şimdilik az video var ama yakında daha fazla ekleyeceğim. Wings 3D'ye yeni başlayanlar için tüyo ; ayarları karıştırarak küçük modelcikler yapın. Bu sayede ayarların işlevlerini kısa sürede öğrenebilirsiniz. Bu dersleri hazırlamam benim profesyonel olduğumu göstermez, ben de iyi modeller yapamıyorum fakat geleceğin modelcileri için bu videoları çekme gereği duydum. Sanırım videoda söylediklerim biraz anlamsız oldu çünkü ne yazacağımı bilemedim, neyse. İyi seyirler !

Ders 1

Wings 3D'de küp yüzeyleri seçimini ve genel ayarları anlatıyor.
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Ders 2[/b]

İçinde 1. ve 2. kısım bulunuyor. Ayarların işlevlerini anlatıyor.

Ders 3

İçinde 2 adet bölüm bulunuyor. 1.si basit bir sehpa modeli, 2.si ise basit bir kaplama dersi.
http://gameplanet.yetkinforum.com

Wings 3D Temel Dersler || Wings 3D Hakkında Hiçbirşey Bilmeyenler İçin
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» (Video) Wings 3D ; Modelleme,Uvmap çıkarma kaplama,Ps teknikleri,Işıklandırma...